Z Mojej Perspektywy

Co to za miejsce?

To miejsce, w którym chcę dzielić się wiedzą, przemyśleniami i tym, co uważam Ja (więcej na mój temat tutaj). Główną rolę gra tu oczywiście psychologia. Każdy wpis tutaj to krótki spacer po mojej głowie. Nie ze wszystkim musisz się zgadzać i nie wszystko jest zgodne z różnymi “naukowymi” teoriami. To owoce mojego krytycznego myślenia i doświadczenia.

Nie musicie się ze mną zgadzać. Każdy z nas może mieć inne zdanie na dany temat, a ja jestem go bardzo ciekawa, dlatego gorąco zachęcam Was do zostawiania komentarzy pod postami i dzielenia się swoją opinią i przemyśleniami. Pamiętajcie jednak o zachowaniu szacunku i kultury względem innych. Ten blog jest miejscem wolnym od oceniania, hejtu i mowy nienawiści – każdy taki komentarz będzie usuwany. Zachęcam Was do zaczynania od słów “z mojej perspektywy”, “moim zdaniem”, “w mojej opinii”. Każdy z nas może mieć inaczej, ale każde zdanie się liczy.

Jeżeli szukasz obiektywnej wiedzy z dzieciny psychologii – zajrzysz na Strefę Wiedzy!

Najnowsze na blogu
Inny , a Taki sam

Co jest ze mną nie tak? Inny ale taki sam

Co by powiedzieli o Tobie Twoi znajomi? A Ty o nich? Ile o Tobie wiedzą? Jak dużo Cię znają? Co zrobić z tą małą częścią Ciebie, która nie daje się poznać, ale czuje się tak bardzo samotna? Jak być inny?
kemping

Kim chciałbyś być za 5 lat?

Moje osobiste rozważania na temat tego, kim chciałabym się stać i czego teraz mi brakuje, o tożsamości, więzi, bliskich, pracy i pragnieniach.
Studiowanie_psychologii

Psychologia na studiach – Wszystko co musisz wiedzieć

Wszystko co musisz wiedzieć o studiowaniu psychologii - 5 powodów za i 5 powodów przeciw - czy warto? Jakie są perspektywy pracy po studiach? Jak można dalej się rozwijać? Czym się różni psycholog od psychiatry i psychoterapeuty? Na co zwrócić uwagę przy wyborze uczelni?
studia – 2

Wszystko, co musisz wiedzieć idąc na studia

Matura zbliża się wielkimi krokami, a za nią wybór studiów, uczelni, kierunku. W tym poście opowiadam po kolei o tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze uczelni, czy lepiej jest studiować prywatnie, czy publicznie, jakie przedmioty liczą się w trakcie rekrutacji. Pokazuję również jak obliczyć Twój szacowany wynik rekrutacji i…